Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bentancur nie jest na sprzedaż
08 Aug

Bentancur nie jest na sprzedaż

Jaka jest ważna dynamika transferów drużyn Premier League w ciągu ostatnich 24 godzin? Tottenham zablokował pierwszy znak nowego sezonu, pomocnik Saints przyszedł głosować. Przedłużenie kontraktu Arsenalu i Aubameyang było bliskie osiągnięcia porozumienia. Oferta Liverpoolu na obrońcę Norwich została odrzucona. Liverpool zaoferował Norwich 10 milionów funtów za obrońcy Jamala Lewisa, ale został odrzucony. Norwich jest trudne, ich cena wywoławcza to 20 milionów funtów. 22-letni Lewis wystąpił w tym sezonie w 33 występach na Wyspach Kanaryjskich i strzelił 1 gola.

Manchester City sprawdził Bentancur, Juventus bezpośrednio odmówił. Manchester City jest zainteresowany pomocnikiem Juventusu, Bentancurem i wysłał kogoś do zbadania. Bentancourt poczynił w tym sezonie szybki postęp w systemie taktycznym Surrey, przyciągając uwagę wielu czołowych europejskich drużyn. Ale Juventus ma bardzo jasne podejście i uważa Bentancur za nie na sprzedaż i nie pozwoli mu zdjąć Koszulki Piłkarskie Juventusu.

William został wolnym agentem po zakończeniu sezonu, po tym, jak wiele mediów donosiło o plotkach o Williamie i Arsenalu. Wiadomości BBC zwróciły uwagę, że chociaż obie strony nie doszły jeszcze do porozumienia, to jednak William dołączy do Koszulka Arsenal Arsenalu jest coraz bardziej prawdopodobne. Odkąd dołączył do Chelsea w 2013 roku, William zagrał 339 razy, strzelając 63 gole i 62 asysty.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty