0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bayern walczy o wygraną, presja dociera do Dortmundu
25 Feb

W 23. rundzie Bundesligi Bayern strzelił 1 bramkę i wygrał ciężką walkę w ubiegłym roku. Hertha Berlin, Bayern miał tylko 3 punkty do Dortmundu w lidze. Po meczu zdobył 51 punktów w żółtej czarnej armii Koszulki Piłkarskie.

W 62. minucie otrzymałem rzut rożny od Jamesa Rodrígueza. W remisie 0: 0 z Ligą Mistrzów UEFA przeciwko Liverpoolowi w środku tygodnia, mając na koncie ósmy numer Koszulka Bayern Monachium z doskonałym występem, Javi Martínez poprowadził piłkę i strzelił bramkę. Jedyny cel gry. Trudne zwycięstwo pozwoliło zespołowi zrównoważyć różnicę z Dortmundem. Trener Bayernu, Kovac, powiedział, że był bardzo zadowolony z wyników.

3 punkty, aby zdobyć rękę, Bayern również ostatecznie wprowadził w pierwszej połowie drugiej połowy, aby wygrać. Ale jedyną złą wiadomością było to, że został ranny ponownie w meczu Coman na ławce i musiał zostać zastąpiony wcześnie w mniej niż 10 minut.