0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Bayern pokonał Dortmund 3-1
20 Aug

Bayern Monachium gościem w Dortmundzie, rozpoczynając konkurs o Superpuchar Niemiec! Przed rozpoczęciem meczu gracze obu stron uczcili minutą ciszy zmarłego właśnie niemieckiego legendę Geda Müllera. W tej grze gracze Bayernu noszący Koszulki PiłkarskieKoszulki Piłkarskie również nosili czarną gazę, aby oddać hołd legendzie.

W pierwszej połowie gry obie strony popełniły kilka gróźb. W 41. minucie gry Gnabry wykonał podanie z lewej strony. Gdy zawodnicy w polu karnym próbowali powalczyć o górę, Lewandowski nagle wszedł od tyłu i uderzył głową prosto w siatkę młotkiem głową, 0-1! Bayern przejmuje prowadzenie! Łatwa strona do ponownej walki, 0-2! Bayern poszerza swoją przewagę! 1-2, gdy gra osiągnie 64 minuty! Dort odzyskał miasto! W 74. minucie Akanji popełnił błąd na polu obrony. Tolisso złamał piłkę i posłał ją w pole karne. Lewandowski łatwo zaatakował i strzelił 1-3! Pod koniec meczu Bayern pokonał Dortmund 3-1 i wygrał Superpuchar Niemiec golami Lewandowskiego i Mullera w Koszulka Bayern Monachium!