0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Bayern Monachium gościem w Monchengladbach
18 Aug

Oficjalnie rozpoczął się sezon Bundesligi 2021/22! Bayern Monachium był gościem w Monchengladbach i przyniósł nowy początek sezonu. W 10. minucie meczu Davis stracił piłkę w pomocniku noszącym Koszulki Piłkarskie. Stinder szybko przesunął piłkę w lewo. Leia spokojnie strzeliła w daleki róg i odniosła sukces, 1-0! Mały kucyk przejmuje prowadzenie i rodzi się pierwszy gol w sezonie Bundesligi!

Pod koniec pierwszej połowy Bayern wykonał rzut rożny w 42. minucie, Lewand strzelił z woleja i piłka poszybowała w prawy dolny róg bramki, 1-1!

Po tym, jak łatwa strona walczyła ponownie, obie strony stworzyły wiele okazji, ale nie zdołały strzelić gola. Zomo dzielnie wystąpił i zaoferował wiele szlemów. Ostateczny wynik został ustalony na 1-1, a obie drużyny uścisnęły sobie ręce w meczu otwarcia. W tej grze obie strony ciężko pracowały. Dlaczego nie kupimy Koszulka Bayern Monachium, żeby ich wesprzeć?