Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Autorytatywne media ujawniły, kto jest Juventus naprawdę potrzebny
23 Nov

Autorytatywne media ujawniły, kto jest Juventus naprawdę potrzebny

Mniej niż dwa miesiące po otwarciu okna transferowego zima, Juventus celowo wygrał Mbappé i może używać Dybala jako ciężar, oprócz Asensio dołączył do rąk z C Ronaldo, liczba wiadomości jest zbyt wiele. Jednak według brytyjskiego autorytatywny doniesienia mediów, Manchester United napastnik Rashford jest prawdziwa zdobycz z Juventusem. zwiadowcy Koszulki Piłkarskie zebra armii zwrócić uwagę na napastnika Anglii przez długi czas, 21 lat, przed Ligi Mistrzów dwie rundy meczu z Manchesterem United. został uznany Jako cel transferu przez kierownictwo Juventusu.

W tym czasie, Cristiano Ronaldo, który był w Realu Madryt, wysłany z autografem Koszulka Juventus Rashford Man City, który powiedział także - nadal kibicować Najbardziej szokującą wiadomość, oprócz pary Air Max 97 CR7 buty o wartości 145 funtów! Te buty zostały zrabowane wkrótce po wydaniu.

Rashford „doskonała umiejętność prędkość s Uważa wzmocnić Juventus” ofensywnego systemu, szczególnie w przypadku trudnej kontuzji kolana Douglasa Costy tym sezonie i C Ronaldo potrzebuje więcej wsparcia chodniku. 21-letni Anglia gwiazda ma potencjał i jest w zgodnie z wymogami taktycznych Juventus' s. Wystarczy spojrzeć na następnych dwóch stronach operacji.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty