Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Arsenal wykorzystał 8 milionów do podpisu Davida Luiza
11 Aug

Arsenal wykorzystał 8 milionów do podpisu Davida Luiza

W ostatnim dniu terminu transferu kluby z Premier League zdecydowały się na silne wsparcie. W szczególności duet z Arsenalu i Tottenhamu z północnego Londynu dostał dużo pieniędzy, Arsenal podpisał 8 milionów David Luiz i podpisał lewy obrońca Tierney, linia obrony została natychmiast ulepszona. Arsenal ogłosił podpisanie brazylijskiego obrońcy Davida Luiza z Chelsea. Dwie strony podpisały kontrakt z 2021 r., David Luiz będzie nosić Arsenal nr 23 Koszulki Piłkarskie w nowym sezonie.

David Luiz został 10. graczem w Premier League z Arsenalem i Chelsea. 32-letni David Luiz ma wieloletnie doświadczenie w Benfiki, Paryżu Saint-Germain i Chelsea. Wygrał 2 Premier League, 1 Ligę Mistrzów i 2 euro. Puchar.

W czwartek rano David Luiz udał się do Londynu na badanie lekarskie. Formalnie nałóż na Arsenal Koszulka Arsenal. Po udanym przeniesieniu do Arsenalu David Luiz spełnia wymagania Arsenalu zarówno pod względem siły, jak i doświadczenia, co jest kluczem do szybkiego porozumienia między obiema stronami. Z niecierpliwością czekamy na występ Davida Luiza w Arsenalu.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty