Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
7,5 miliona wypowiedzenia!
22 Nov

7,5 miliona wypowiedzenia!

Nie ma wypadków! Straszna strata, nowo awansowany Watford stał się ostatnią kroplą, która zmiażdżyła pozycję trenera Solskjaer United. W konkursie 12. kolejki Premier League Manchester United noszący czerwony Koszulki Piłkarskie jako gość na Watford popadł w pasywne bicie, przegrywając 1-4 z zespołem Ranieriego. W meczu Manchester United strzelił 9-20 i strzelił 3-7 z tyłu. Scena była rozpaczliwa.

Po meczu zarząd Manchesteru United zorganizował nadzwyczajne spotkanie. Po 5 godzinach dyskusji postanowili wynegocjować zerwanie z Solskjaerem. Mają do czynienia z odszkodowaniem i pisemną umową. Fletcher i Carrick tymczasowo przejmą drużynę. Zarząd poinformował o planie szefa Manchesteru United Joela Glazera w Stanach Zjednoczonych, czekając na ostateczną zgodę. Podobno rodzina Glazerów szefów Manchesteru United zatwierdziła plan zarządu i zgodziła się na zwolnienie Solskjaera. Manchester United zapłaci też 7,5 miliona funtów za rozwiązanie umowy.

W ostatnich 7 kolejkach Premier League rekord Manchesteru United to tylko 1 zwycięstwo, 1 remis i 5 porażek, 12 punktów za Chelsea, ranking spadł na siódme, obrona została zasłonięta, różnica bramek również została oceniona jako liczba ujemna (20 bramek i 21 straconych bramek). Trenując Manchester United przez prawie trzy lata, Solskjaer osiągnął najlepsze wyniki, bez żadnych trofeów. Biorąc pod uwagę, że Manchester United w tym samym okresie zainwestował na rynku transferowym ponad 300 milionów funtów, ocena trenerska Suo Shuai absolutnie nie powiodła się, a zwolnienie z klasy nie jest nieoczekiwane. Tym, co naprawdę zaskoczyło fanów, było to, że aż do dzisiaj nie odrzucił wyjścia z zajęć. Kupno Koszulka Manchester United to największe wsparcie dla nowego Manchesteru United.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty