Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
45 milionów zmarnowanych
03 Jun

45 milionów zmarnowanych

Według doniesień, chociaż francuski pomocnik Timo Bakayoko ma nadzieję powrócić do San Siro, aby nosić AC Milan Koszulki Piłkarskie, AC Milan nie jest zainteresowany. Obecna własność 25-letniej Bakayoko nadal należy do Chelsea i została wypożyczona Monaco przez Chelsea zeszłego lata. Odkąd Ligue 1 zakończył się wcześnie, Bakayoko nie ma żadnego zadania, ale wciąż martwi się, gdzie osiedlić się w następnym sezonie.

W sezonie 2016-17 pod kierownictwem portugalskiego trenera Jardine'a Monaco rozpoczął burzę młodzieży na boisku Ligue 1, który pokonał Paryż i zdobył tytuł ligi po 17 latach. Niestety, 189-centymetrowa czarna wieża Francji, która w Monako istnieje jako bestia, jest słaba w Premier League. Nie może w ogóle zastąpić roli Matic, co jest bardzo rozczarowujące. Fani, którzy kupili Chelsea Koszulka Chelsea, nadali mu przydomek: Bakayo wynosi zero, co oznacza, że ​​jego rola na boisku wynosi 0. W sezonie 2018-19 Bakayoko stracił pozycję w Chelsea, a Bakayoko dołączył do wypożyczenia. AC Milan, 42 występy we wszystkich rozgrywkach, 1 bramka i 1 asysta, brak wybitnych wyników. Pod koniec sezonu AC Milan zrezygnował z aktywacji umowy wykupu w wysokości 35 milionów euro.

Po powrocie do Chelsea przygotowania Bakayoko do przedsezonu 2019 nie zrobiły wrażenia na nowym trenerze Lampard, więc Bakayoko został ponownie wynajęty, tym razem pod byłym właścicielem Monako.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty