Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
120 milionów powrotów supergwiazd
17 Jul

120 milionów powrotów supergwiazd

Jak zespół powinien się zapisać w poważnym kryzysie finansowym? Rozwiązanie wdrożone przez Barcelonę to bezwizowe transakcje Dafa+swap. Prezes Barcelony Laporta dołożył wszelkich starań, aby posprzątać bałagan pozostawiony przez Bartomeu. Barcelona podpisała już Aguero, Depay i Eric Garcia. Dodanie tych trzech zwiększa grubość składu Barcelony. Jeśli chodzi o transakcje swap, wiele hiszpańskich mediów potwierdziło, że Barcelona i Atletico Madryt są bliskie zakończenia wymiany między Griezmannem i Saúlem.

Według doniesień, transakcja swap między Griezmannem a Saulem została w zasadzie zakończona. Griezmann powróci do Atletico Madryt, aby założyć Atletico Madryt Koszulki Piłkarskie, a pomocnik Atletico Madryt Saul pojedzie do Barcelony, aby założyć Koszulka FC Barcelona jako kartę przetargową. Transfer do Saúla został wyceniony na 60-70 mln euro, a Griezmann miał wyższą wycenę. Barcelona miała nadzieję, że Atletico zapłaci kolejne 15 milionów euro, aby zrekompensować różnicę.

Powrót Griezmanna do Atletico Madryt zostanie nagrodzony kontraktem z roczną pensją 26 milionów euro przed opodatkowaniem, a roczna pensja Saula po opodatkowaniu w Barcelonie wynosi 6 milionów euro. Odejście Griezmanna zwolni ośmiocyfrową przestrzeń płacową Barcelonie. O ile Laporta nie zmieni zdania w ostatniej chwili, w tej umowie wymiany graczy nie będzie więcej zmiennych.


Być może zainteresują Cię poniższe produkty